informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 101 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polskie firmy szturmują Berlin

    Jak podają statystyki, coraz więcej polskich przedsiębiorstw uważa, że najlepszą drogą wejścia na rynek niemiecki jest założenie firmy w Berlinie. Coraz częściej i coraz więcej naszych firm rejestruje siew stolicy Niemiec. Jak podaje "Rzeczpospolita" w zeszłym roku wzrost liczby zarejestrowanych polskich firm był niemal trzykrotny - z niespełna 500 do ponad 1300. Nasi przedsiębiorcy niechętnie jednak prowadzą działalność pod polską nazwą. Uważają, że nadal na tym rynku łatwiej jest działać, jeśli nie jest się kojarzonym z Polską. Przedstawiciele niemieckich kół gospodarczych, uważają że jest to przeszłość i nie ma już powodu do takiego zachowania.
    Z Rozpoczęciem działalności w Niemczech wiażą się jednak wysokie koszta. Sporo trzeba wydać na reklamę, wynajęcie biura, wysokie są podatki. Na początek trzeba się liczyć z wydatkiem 25 tys. euro. Jednakże, zdaniem polskich przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na taką drogę rozwoju, ten wydatek się opłaca.


 Źródło: Onet.pl - Polski Portal Internetowy
Dodał: maggi

Data dodania: 09-02-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.