Pewne zwycięstwo w meczu Pucharu Anglii

Pewne zwycięstwo w meczu Pucharu Anglii

W drugiej rundzie Pucharu Anglii IBB Polonia Londyn zmierzyła się z zespołem Brazukas. Zespół Grzegorza Niskiego bez większych problemów pokonał rywali i awansował do następnej rundy rozgrywek.

W poprzednim meczu Pucharu Anglii zespół Grzegorza Niskiego pokonał drużynę Wildcats London. Na kolejnym etapie rozgrywek londyńczycy zmierzyli się z zespołem Brazukas. 

„Brazukas to zespół składający się w dużej mierze z Brazylijczyków. Mecz rozegrany w Northolt High School przed kibicami londyńskiego klubu był w wykonaniu siatkarzy IBB Polonii Londyn demonstracją siatkówki na wysokim poziomie. Wielu zawodników zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, ale chciałbym wyróżnić George’a Ivanova na libero, który bardzo dobrze bronił i przyjmował. Podobnie Sam Bartlett-Tisdall pokazał, że warto śledzić jego karierę” - powiedział po meczu Chris Hykiel. 

Sobotnie spotkanie nie sprawiło liderom Super League większych problemów. Andrea Maggio i spółka potrzebowali trzech setów, które wygrali do -8,-13,-12. 

W kolejnym meczu Pucharu Anglii IBB Polonia Londyn zmierzy się z zespołem Essex Rebels, który w ubiegłym sezonie wyeliminował londyńczyków w walce o trofeum. Spotkanie zaplanowane jest na 27 stycznia 2024 roku. 

Kolejne spotkanie IBB Polonii Londyn już za tydzień. Tym razem w meczu wyjazdowym Polonia powalczy o kolejne punkty z Richmond Docklands. Spotkanie rozegrane zostanie 18 listopada o godzinie 18:30.

Porównaj produkty
Nie masz żadnych produktów do porównania.
Cena PRO

Skorzystaj z przełącznika, aby porównać ceny. Z ceny PRO mogą korzystać wyłącznie nasi subskrybenci.