Pierwsze zwycięstwa IBB Polonii Londyn VC w sezonie 2023/2024

IBB Polonia Londyn w sobotę 7 pażdziernika rozegrała pierwszy mecz w sezonie 2023/2024. Spotkanie z London Wildcats było rozgrywane w ramach Pucharu Anglii. Zespół Grzegorza Niskiego pewnie zwyciężył i tym samym odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie 2023/2024.

Do pierwszego meczu rozgrywek zespół IBB Polonii Londyn przystąpił w zmienionym składzie. Mimo to, w meczu dedycującym o awansie do kolejnej rundy Pucharu Anglii zaprezentował się z bardzo dobrej strony i odniósł pewne zwycięstwo w trzech setach pokonując zespół Wildcats.

”Praca z nową grupą zawodników nigdy nie jest łatwym zadaniem ale trenerzy IBB Polonii Londyn w okresie przygotowawczym wykonali bardzo dużo pracy. W sobotnim spotkaniu zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony i pewnie zwyciężył w trzech setach.” - powiedział po spotkaniu Chris Hykiel.

Kolejny mecz londyńczycy rozegrali w sobotę 14 pażdziernika. W ramach Super League Opening Weekend zmierzyli się z zespołem Leeds Gorse Men 1. IBB Polonia Londyn wygrała mecz z wynikiem 1:3 (25:27,21:25,25:21,20:25). Mecz odbył się w Kettering National Volleyball Center.

Kolejny mecz Pucharu Anglii odbędzie się 11 listopada, a przeciwnikiem IBB Polonii Londyn będzie zespół Brazukas.

Żródło: IBB Polonia London VC